top

10 lat eholiday.pl

Dziękujemy!

start

Historia

Grupa eholiday.pl jest właścicielem jednego z największych serwisów noclegowych w Polsce. Portal eholiday.pl skupia ponad 34 tysiące obiektów noclegowych – od najmniejszych nieskategoryzowanych po luksusowe hotele i apartamenty. Każdego miesiąca z serwisu korzysta od 700 tysięcy do ponad 1,5 mln użytkowników. Od 10 lat Grupa eholiday.pl konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku. Najbardziej dynamiczne zmiany w firmie nastąpiły jednak w ostatnich latach.

W 2009 roku serwis wprowadził do swojej oferty autorskie produkty reklamowe (Pozycjonowane, Tekst Reklamowy, Dodatkowe Miejscowości i Pozycja Gwarantowana), które zrewolucjonizowały sposób promocji obiektu noclegowego w internecie. Wszystkie konkurencyjne serwisy opierały swój model biznesowy na stałym płatnym abonamencie. W eholiday.pl właściciel mógł wybrać czas i formę promocji i płacił za efekt.

W 2010 roku powstał program partnerski eholiday.pl adresowany do stałych klientów.

Od 2011 roku firma zaczęła regularnie organizować konferencje i warsztaty marketingowe w ramach projektu Travel 2.0. W tym czasie uruchomiony został także blog.eholiday.pl, na łamach którego dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu marketingu turystycznego.W tym czasie pod adresem (276) 768-3226 powstała pierwsza w Polsce platforma internetowa oferująca zakupy grupowe usług noclegowych.

W 2012 roku Grupa eholiday.pl zakupiła portal hotelnews.pl, wzbogacając swoje portfolio o serwis branżowy dedykowany hotelarzom i właścicielom bazy turystycznej. Dzięki tej transakcji obiekty zyskały platformę, w której nieodpłatnie mogą publikować komunikaty prasowe. Spółka trafiła też na prestiżową listę najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych z regionu Europy Centralnej – Deloitte Techonology Fast 50 Central Europe 2012.

W 2013 roku eholiday.pl dołączył do grona OTA (online travel agencies), wdrażając autorski system rezerwacyjny adresowany do hoteli i mniejszych nieskategoryzowanych obiektów.

Pomimo dynamicznego rozwoju jesteśmy dumni z tego, że Grupa eholiday.pl nadal pozostaje w 100% polską firmą wyłącznie z polskim kapitałem.

Gdzie jesteśmy?

TS-02 Na targach turystycznych
outdoor Reklama outdoorowa
prasa i tv Prasa i TV
invest5 Szkolenia i konferencje
(713) 997-9339
8019614791

Microphone Illustration

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Liczby

 • Poniżej prezentujemy kilka liczb,
  które opisują naszą działalność:
 • 6.614.155 średnia miesięczna liczba odsłon serwisu
 • 1.444.842 średnia miesięczna liczba wizyt
 • 793. 327 średnia miesięczna liczba unikalnych użytkowników
 • 372.805 łączna liczba zapytań (formularzy) o nocleg w roku 2013
 • 34.899 liczba obiektów w bazie eholiday.pl
 • 5.034 liczba fanów na Facebooku
 • 10 lat – jesteśmy na rynku
 • 5,27 minut – średni czas jednej wizyty na portalu

 

 

Strategia

Wiedza

Dzielimy sie wiedza. Publikujemy badania i raporty dotyczace rynku noclegowego, blogujemy i szkolimy z zakresu komunikacji marketingowej oraz rezerwacji internetowych.

Doświadczenie

W ciagu 10 lat funkcjonowania na rynku zbudowalismy solidna marke turystyczna i jedna z najszybciej rozwijajacych sie firm technologicznie innowacyjnych w Europie Srodkowej (wg rankingu Forbes / Deloitte FAST 2012).

Narzedzia

Gwarantujemy stabilny i wartosciowy ruch siegajacy nawet 2 mln UU, wlasny system rezerwacji online, autorski program partnerski oraz szereg unikalnych produktów pozwalajacych na skuteczna promocje w internecie.

 

Opinie

Ponad 96% klientów jest zadowolonych ze współpracy z eholiday.pl, chwaląc sobie dobrą obsługę, profesjonalizm, ciekawe produkty oraz skuteczną promocję.

We are cooperating with eholiday.pl since many years. It is valuated partner of ORBIS Hotel Group. We have all year long advertising partnership with our display ads visible on eholiday.pl home page.

Both during campaign and not campaign period we get very good sales results. That is why we decided to prolong this partnership for next year and we are sure we are going to continue in future. All the best for eholiday.pl!

Jean-Yves Besnard,
Director of Distribution Poland & Baltic Countries, Orbis Hotel Group

Z eholiday.pl współpracujemy od blisko dwóch lat. Wspólnie organizujemy szkolenia, prelekcje, prezentacje, których nadrzędnym celem, jest edukacja hotelarzy. Przez ten czas firma mocno pracowała nad wprowadzeniem platformy online dla swoich obiektów. Z ciekawością będę przyglądał się dalszej działalności eholiday.pl w Polsce. Na to, co jeszcze wniosą do hotelarstwa polskiego.

Krzysztof Głąbiński
Konsultant, szkoleniowiec, manager, coach, eliteadviced

Współpracujemy z eholiday.pl od blisko 4 lat i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z łączących nas relacji. Firmę tę charakteryzuje wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalizm i rzetelność. Warto podkreślić również ogromne zaangażowanie, życzliwość i kreatywność, z jakim ich konsultanci podchodzą do pracy. Cieszymy się, że pracujemy z eholiday.pl, polecamy go jako sprawdzonego oraz solidnego partnera.

Justyna Bąkowska
Dyrektor sprzedaży Condohotels Group

Jako YieldPlanet znamy firmę Grupa eholiday.pl ponad rok, od kilku miesięcy blisko ze sobą współpracujemy. Możemy uznać, że w tym czasie dobrze się poznaliśmy w związku z tym z całą stanowczością mogę polecić firmę jako profesjonalnego partnera biznesowego, a serwis eholiday.pl jako doskonałe miejsce promocji dla wszystkich prowadzących biznes noclegowy.

Michal Lenartowicz
YieldPlanet

„Koszysta” – zabytkowy góralski dom pod Wielką Skocznią w Zakopanem poznał ostatnio potęgę reklamy. Firma eholiday podjęła się reklamy naszego domu.
Nagle, w ciągu paru dni, jak pod działaniem czarodziejskiej różdżki, zgłosiło się tylu amatorów zamieszkania u nas, że chyba trzeba będzie rozbudować dom!
Gratulujemy Firmie eholiday świetnej kadry fachowców i nadzwyczaj skutecznej reklamy „Koszystej”.
Dziękujemy!

Dorota Sztaudynger-Zaczek
Dom Pod Skocznią Koszysta, Zakopane

Korzystam z usług serwisu eholiday.pl od 6 kwietnia 2009 roku i mogę polecić tą formę promocji wszystkim zainteresowanym. Wyniki przez nas osiągane są bardzo dobre a kontakt z serwisem wzorowy. Nic więcej dodać ani ująć, okres współpracy mówi za siebie.

Marzena Pasiciel
Willa Paweł-Karpacz

Korzystam z usług serwisu eholiday.pl od 2009 roku i mogę polecić tą formę promocji wszystkim zainteresowanym. Wyniki przez nas osiągane są bardzo dobre a kontakt z serwisem wzorowy. Polecam serwis eholiday.pl jako sprawdzonego partnera biznesowego.

Halina Hładki
Willa Mozaika

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, że pomimo wprowadzeniu wielu istotnych funkcji oraz zbudowania silnej marki na rynku turystycznym portal eholiday.pl utrzymuje bardzo atrakcyjne ceny, zostawiając daleko z tyłu konkurencję. Dziękujemy bardzo za naszą współpracę i życzymy wielkich sukcesów całemu portalowi eholiday.pl

Paweł Świerzyński
Gościniec pod Żaglami

Kontakt

Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

Infolinia: 801 011 477
lub 884 884 333
email: biuro@eholiday.pl

Wyślij wiadomość